Dua Lipa seksi në të zeza

Bota e Yjeve

Dua Lipa seksi në të zeza

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 09:09
Dua Lipa

Dua Lipa ofroi një klasë master për përzierjen e punës dhe lojës me postimin e saj të fundit të veshjeve në Instagram.

Megjithëse ajo nuk ofroi shumë përmes titrave të saj të fshehtë, galeria tregoi të veshur me reçipeta lëkure me rripa të hollë nën një xhaketë me shirita, shkruan In Style.

Pantallonat e saj i theksonin detajet e ngushta në pjesën e sipërme të saj dhe ajo i shtoi një çantë me rrip në pamje.

“Për emocion”, shkroi ajo duke shtuar një figurë me pika gjaku për të sugjeruar se kishte disa qëllime vampirike ose gotike prapa ansamblit.

Flokët e saj të lëmuar dhe grimi i thellë, i tymosur i syve ofrojnë pak energji të keqe, megjithëse pozat e saj veçanërisht ajo me një puthje të madhe në kamerë janë më në përputhje me veshjet më lozonjare të Lipës.

Kjo pamje e lëkurës vjen nga stilisti Lorenzo Posocco, i cili gjithashtu ndau veshjen në Story të tij.

Pamja tërësisht e zezë e Lipës vjen pas veshjeve që shfaqnin shumë dhe përqafonin veshjet më të lehta të verës me prerje, bluzat shumë të vogla, dhe korse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat