Vajza e Kate Moss shfaqet me të dashurin?

Bota e Yjeve

Vajza e Kate Moss shfaqet me të dashurin?

Nga: Bota sot Më: 16 shtator 2021 Në ora: 17:53
Lila Moss

Lila Moss dukej e gëzuar kur u përqafua me një njeri misterioz përpara se ta shikonte me shumë dashuri në sy gjatë një shëtitje romantke në Londër të enjten.

Vajza e supermodeles së Kate Moss dhe themeluesit të Dazed, Jefferson Hack dukej se shijonte shoqrinë e të dashurit të saj të dyshimtë.

Modelja ka treguar belin e saj të hollë me një veshje të shkurtër të hapur.

Ajo krahë përkrahë shoqëruesit të saj, derisa buzëqeshte./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat