Sofia Vergara, elegante dhe e bukur

Bota e Yjeve

Sofia Vergara, elegante dhe e bukur

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2021 Në ora: 10:01
Sofia Vergara

Sofia Vergara u shfaq me një veshje të gjatë me lule, kur u bashkua me yjet në hapjen e madhe të The Breakfast Club të martën.

Aktorja e 'Familjes Moderne' ishte në humor të mirë kur festoi fillimin e këtij klubi që përqëndrohet në përgatitjen e mëngjesit.

Të pranishëm ishin poashtu edhe Paula Abdul, Mario Lopez dhe gruaja e tij Laine Mazza dhe Jeremy Meeks.

Ajo kishte lënë të lira flokët e saj, ndërsa kishte vënë grim të lehtë./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat