Ava Max ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

Ava Max ekspozon gjoksin

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 09:31
Ava Max

Ava Max është një prej artisteve shqiptare më të famshme në botë.

Ylli i muzikës ka arritur suksesshëm të depërtoj në tregun e muzikës ndërkombëtare dhe numëron hite të shumta të cilat janë bërë pjesë e top-listave botërore

Por, 27-vjeçarja krahas talentit të padiskutueshëm në muzikë është edhe një femër e bukur dhe me shumë stil.

E ndjekur nga mbi 2.4 milionë persona në Instagram, Amanda Ava Koci (emri i vërtetë) sjellë imazhe nga më të ndryshmet.

Biondina joshëse edhe këtët herë postoi disa fotografi që në fokus kishin fizikun e saj tërheqës.

E veshur e tëra “Prada”, artistja e famshme la të zbuluar belin, teksa shihet me grim të theksuar dhe buzë të kuqe, ndërsa kompletoi dukjen me aksesor qafe dhe unaza.

Foto që ylli i hitit “So Am I” publikoi ishin të shkëputura nga performance e saj në Grammy Museum, ku ajo shkëlqeu me perfomoramncën para publikut.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat