Linda Halimi ekspozon të pasmet

Bota e Yjeve

Linda Halimi ekspozon të pasmet

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 23:41
Linda Halimi

Këngëtarja Linda Halimi ka vazhduar që t’i ekspozojë të pasmet e saj

Para disa dite ajo kishte treguar se kishte bërë operim të pasmet e saj dhe këtë ajo e ka treguar edhe tani ku është shfaqur tepër atraktive në disa fotografi.

“Ca t’them vllai jot ? 🌴🌴🌴🌴🌴 #tropical #vibes”, ka shkruar ajo derisa shihet se është duke marrë diell buzë një pishine.

Kujtojmë se Linda ka disa vite që është duke jetuar në Amerikë. 

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat