Vajza e Madonnas tregon asetet e saj

Bota e Yjeve

Vajza e Madonnas tregon asetet e saj

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 00:20
Lourdes Leon

Lourdes Leon me krenari ka treguar gjoksin e saj dhe trupin derisa është paraqitur në ballinën e revistës “Interview” derisa ka thënë se nëna e saj, Maddona, është “një kontrolluese e ashpër”.

Lourdes Leon duket se po largohet nga hija e nënës së saj.

Modelja ka pozuar për numrin e fundit të revistës “Interview” ku ajo ka folur për jetën e saj me një superyll ta kesh nënë, por ka biseduar edhe për ambiciet e saj në aktrim për ekranin e madh.

Kaçurrelat e 25-së vjeçares duken të pa te metë derisa ajo pozon me një seri veshjes që tregojnë asetet e saj – derisa tregon edhe flokët e saj.

Lourdes është e njohur për flokët e saj dhe kjo u pa edhe në Met Gala në New York, muajin e kaluar.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat