Dua Lipa shfaqet tërheqëse me mini-fund

Bota e Yjeve

Dua Lipa shfaqet tërheqëse me mini-fund

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 12:18
Dua Lipa

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace i magjepsën të gjithë me dukjen në festën e “Frieze” dhe “Versace” në Londër të premten.

Këngëtarja, 25 vjeçe, e cila sapo ka kryesuar listat me këngën e saj të vetme “Cold Heart” (një bashkëpunim me PNAU dhe Elton John) shfaqi këmbët e saj të tonifikuara në një mini fund ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe taka jeshile të materialit saten.

Bukuroshja e shoqëroi fundin me një bluzë të ndritshme jeshile dhe një zinxhir të trashë prej ari, shkruan DailyMail.

Flokët e saj të zeza ishin rregulluar në stilin bisht.

Iris, 21 vjeç, u shfaq me dekoltenë e saj të hapur, pasi kishte veshur një palë reçipeta të zeza, blu dhe rozë, të shoqëruara me një fund.

Milionerja Donatella Versace, 66 vjeçe, dukej sfiduese e moshës e veshur me një fustan të argjendtë, të shoqëruar me grim dramatik të syve, teksa iu bashkua Duas për një bisedë në darkë.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat