Kjo është shoqja e ngushtë e Leonora Jakupit

Bota e Yjeve

Kjo është shoqja e ngushtë e Leonora Jakupit

Më: 16 tetor 2021 Në ora: 22:12
Leonora Jakupi

Këngëtarja e mirënjohur e skenës sonë muzikore është mike e mirë me një pjesë të madhe të këngëtareve të estrades.

Leonora, megjjthatë ka disa mike më të veçanta nga skena muzikore.

Jehona Sopi mbetet një nga më të afërtat e këngëgares së famshme, me të cilen e shohim shpesh.

Image

Ato, nuk ngurrojnë që shpesh të bëjnë postime për njëra tjetren, duke shprehur konsideraten dhe respektin e ndërsjelltë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat