Demi Rose tregon format e bukura

Bota e Yjeve

Demi Rose tregon format e bukura

Nga: Bota sot Më: 18 tetor 2021 Në ora: 14:43
Demi Rose

Demi Rose ngriti pulset derisa u shfaq në Instagram të dielën me disa foto tërheqëse gjatë një dite me diell në LA.

Ajo ngriti temperaturat kur tregoi pasuritë e saj të bollshme me një veshje të verdhë.

Ajo ka ekspozuar sytjenat e saj të kuqe me dantella nën bluzën e shkurtër.

Ajo e kishte kombinuar veshjen e saj me një palë xhinse që tregonin trupin e saj./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat