Vildane Zeneli sjell poza hot

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli sjell poza hot

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 15:05
Vildane Zeneli

Modelja Vildane Zeneli ka bërë edhe një paraqitje për t’u mbajtur mend në rrjetet sociale.

Bukuroshja kosovare ka realizuar një set fotografish ku tregon asetet e saj.

Ajo pa dyshim që duket tepër e nxehtë në këto foto derisa shkruan: Duke ndjekur diellin.

Image

Vildania ka bikine të mbyllura, të cilat theksojnë trupin e saj seksi dhe asetet e tonifikuara nga dielli që ajo ka marrë këto ditë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat