Maskohet Ye, ҫfarë ka në plan?

Bota e Yjeve

Maskohet Ye, ҫfarë ka në plan?

Nga: Bota sot Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:54
Ye

Kanye West debutoi me një tjetër maskë interesante të fytyrës, kur u shfaq të hënën në New York City.

Reperi që ligjërisht ka ndryshuar emrin e tij në Ye, u shfaq në aeroportin JFK i veshur me një maskë protesë që ngjante me një person kaukazian.

Përkundër që fshehu fytyrën, të gjithë sytë ishin akoma tek Ye kur ai hyri në taksi.

Edhe veshja e tij ishte interesante, në ngjyrë të zezë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat