Demi Rose ekspozon të pasmet e saj

Bota e Yjeve

Demi Rose ekspozon të pasmet e saj

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:08
Demi Rose

Ajo nuk është e huaj për të kënaqur fansat e saj me fotografi të zveshura në mediat e saj sociale.

Dhe, Demi Rose të martën tregoi pasuritë e saj të shumta dhe pjesën e poshtme në fotot e postuara në Instagramin e saj.

Modelja, 26 vjeçe, ivendosi kthesat e saj të famshme në një veshje të bardhë të prerë nga PrettyLittleThing ndërsa shijonte një shëtitje në Laguna Beach, California.

Demi ishte në formë të shkëlqyeshme ndërsa modelonte me rrobat e banjës, të cilat u rrëzuan në bust, duke nxjerrë në pah dekoltenë e saj.

Ajo pozoi me një çantë me zinxhirë të kuq në fotografitë e zhurmshme, ndërsa ajo fshiu flokëte saj brune në një kapje të lirshme.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat