Ronela nxjerr gjoksin jashtë

Bota e Yjeve

Ronela nxjerr gjoksin jashtë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 09:59
Ronela Hajati

Këngëtarja erdhi joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja shqiptare është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe publikon vazhdimisht imazhe të cilat marrin vëmendjen e publikut.

Në postimin e fundit ajo duket tërheqëse ku erdhi me paraqitjen elegante, duke ndarë pamje nga teksa shihet se ka vendosur t`u dhurojë disa pamje atraktive fansave në rrjete sociale.

Image

Ronela shihet me veshjen plot stil ngjyrë të bardhë dhe grimin e lehtë në pjesën e syve teksa pozon duke treguar këndet e saja më të mira teksa edhe shfaqi gjoksin.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat