Kourtney duket identike si nëna e saj

Bota e Yjeve

Kourtney duket identike si nëna e saj

Nga: Bota sot Më: 22 tetor 2021 Në ora: 10:33
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe nëna e saj Kris Jenner janë parë duke punuar shumë të enjten kur po përgatisnin një festë luksoze për ditëlindjen e 41-të të Kim Kardashian.

Kourtney dukej identike me nënën e saj, derisa të dyja arritën në studoin e Calabasas për të ndihmuar në kordinim të festës.

Të dyja dukeshin sikur po imitonin karakteret nga The Matrix me palltot e tyre të gjata të zeza.

Ato kishin vënë edhe syze të zeza dielli./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat