Kida shfaqet tërheqëse në pamje e fundit

Bota e Yjeve

Kida shfaqet tërheqëse në pamje e fundit

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 00:00
Kida

Kida është prej këngëtareve më të dashura dhe sukseset e saj po shtohen çdo herë e më shumë.

Prej vitesh, këngëtarja e njohur ka sjellë hite të shumta, ndërsa tani është drejt finalizimit të një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet Kida në një video të shkurtër që postoi në llogarinë e saj në Instagram pak ditë më parë.

Image

Ndërsa, në disa postime që ka bërë së fundi, këngëtarja u shfaq me një pamje të re, flokë të gjata me balluke dhe grim të theksuar.

“Tung. Së shpejti. Diçka më ndryshe”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e dy fotografive që postoi në InstaStory.

Image

Kënga e re e Kidës mban titullin “Pse ike ike?”, ndërsa këngëtarja nuk ka dhënë më shumë detaje..

Ndërkohë, kujtojmë që projekti i saj i fundit mban titullin “Dinero” që ka mbi 2.2 milionë klikime në kanalin zyrtar në YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat