'Kamuflohet' Larsa Pippen

Bota e Yjeve

'Kamuflohet' Larsa Pippen

Nga: Bota sot Më: 24 tetor 2021 Në ora: 20:57
Larsa Pippen

Larsa Pippen dukej sensacionale kur doli për festën e ditëlindjes së Drake në Los Angelos të shtunën mbrëma.

Ajo  mahnit me një fustan argjendi e që kishte një kofshë të ndarë në njërën  anë, ndërsa u shndërrua ne personazhin e Michelle Pfeiffer në Scarface.

Ajo kishte veshur edhe një parukë bionde të mesme dhe kishte vënë një shtresë magjepsëse të makiazhit.

Ajo kishte kompletuar me eleiner të zi dhe rimel, gjë të cilën e bëri shumë të dukshme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat