Nora Istrefi shfaqet plot stil

Bota e Yjeve

Nora Istrefi shfaqet plot stil

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:45
Nora

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe me fansa në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj të veçantë, të cilin e shpreh përmes veshjeve të ndryshme.

Nora thuajse gjithmonë merr vëmendjen e publikut me kombinimet e veçanta që sjell në rrjete sociale.

Ajo duket joshëse në fotografitë e fundit të publikuara në Instastory, teksa shfaqet mjaft elegante.

Veshja ngjyrë e zezë i theksonte linjat trupore asaj mjaft shumë teksa edhe pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat