Enca e zhveshur, provokon sërish nga Dubai

Bota e Yjeve

Enca e zhveshur, provokon sërish nga Dubai

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 14:40
Enca Haxhia

Prej ditësh, këngëtarja e njohur Enca, ka nis pushimet në Dubai, nga ku nuk i ka ndal postimet e shumta.

Në llogarinë e saj personale të Instagramit, Enca postoi video e fotografi pafund, duke treguar se po kalon kohë të mirë dhe argëtuese në vendin arab.

Edhe sot (e hënë) nuk ishte më ndryshe, kjo sepse këngëtarja përmes disa InstaStory, ka provokuar fansat e saj teksa shihet e veshur vetëm në bikini.

Së bashku me mikeshat e saj, këngëtarja nga Shqipëria shihet pranë një pishine e veshur me bikini të markës “Dior” dhe një palë syze dielli.

Enca dukej mjaft joshëse, duke vënë në pah linjat e saj trupore, teksa në fokus kishte gjoksin.

Këngëtarja pak ditë më parë festoi edhe ditëlindjen e saj të 26-të në Dubai.

Ndërkohë, kujtojmë që Enca ka kohë që po qëndron larg angazhimeve profesionale, kënga e saj e fundit “Suavele” u publikua në muajin korrik.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat