Kida shfaqet atraktive në imazhet e fundit

Bota e Yjeve

Kida shfaqet atraktive në imazhet e fundit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 14:49
Kida

Artistja e njohur, Kida, ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor prej kohësh.

Këngëtarja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz në rrjete sociale, thuajse është në finalizim të xhirimeve të videoklipit.

Ajo së fundmi ka ndarë disa fotografi të reja nga prapaskenat e klipit, e cila njëherësh ka marrë vëmendje të madhe me paraqitjen e ‘look’-un e veçantë.

Image

“Be be bebe”, kanë qenë fjalët që ka shkruar përkrah postimit duke aluduar në këngën që po vjen.

Në një tjetër postim të shpërndarë në InstaStory, Orhidea Latifi (emri i vërtetë) vazhdoi: “Po vjen. Më shpejt se sa mendoni”.

Image

Prurja e re e Kidës mezi po pritet edhe nga miqtë e fansat, reagimet e të cilëve kanë qenë të shumta.

E fundit këngë e lansuar nga Kida mbetet “Dinero” që deri më tani ka marrë miliona klikime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat