Rina befason me pozat e fundit

Bota e Yjeve

Rina befason me pozat e fundit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 21:17
Rina Balaj

Rina Balaj ka vazhduar të paraqesë foto provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja dhe reperja kosovare ka qenë shumë e angazhuar këtë vit me projektet e saja muzikore.

E tani duket se një të tillë do ta lansojë së shpejti dhe kjo shihet në saj të disa fotografive që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

“…ama veç një pikë…”, ka shkruar ajo poshtë fotografive ku tregon fundshpinën e saj seksi derisa vozitë një motor.

Image
Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat