Partnerja e CR7 në pritje të ëmbël të binjakëve

Bota e Yjeve

Partnerja e CR7 në pritje të ëmbël të binjakëve

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 17:03
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez është në pritje të ëmbël, dhe jo e një por 2 bebushëve.

Çifti do të bëhen së shpejti prindër të binjakëve.

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos deklaroi në tetor të vitit të shkuar se kishte dëshirë të kishte shumë fëmijë.

“Dëshira ime për mëmësinë është më e fortë se çdo gjë. Shpresoj të kem më shumë fëmijë”, ka thënë ajo në një intervistë për revistën “Hola”.

E njëjta medie bën me dije se bukuroshja e CR7-tës është shtatzënë dhe pret binjakë. Ata janë prindër të një familje të madhe me 4 fëmijë.

Edhe futbollisti nuk ka hezituar ta ndajë lajmin me ndjekësit e tij në Instagram ku ka publikuar një foto krahas së cilës shkruan: "Me kënaqësi ju njoftoj se presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri - mezi presim t'ju takojmë."

Partnerja e yllit portugez është në javën e 12-të të shtatzënisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat