Suri Cruise është rritur

Bota e Yjeve

Suri Cruise është rritur

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 18:35
Suri dhe Tom Cruise

Ikona e re e modës, Suri Cruise, ka rikonfirmuar se po rritet me rregullat e artit, duke ndjekur këshillat e stilit të mamit të saj, Katie Holmes. Suri Cruise tashmë është rritur dhe në fotot e reja, që e tregojnë me një look 'street-style', tregon me një natyralistet fantastik stilin e 15-vitetve të saj të cilat i ka festuar me Katie Holmes në Instagram dhe jo vetëm.

Këtë verë ajo u shfaq me një look të kopjuar nga dollapi i nënës së saj Katie, e teksa rritet ajo  ngjan akoma dhe më shumë duke mësuar prej saj artin e veshjeve casual me një elegancë të lindur.

Dhe nuk është e vështirë të parashikosh se shumë shpejtë do të jetë protagoniste e kopertinave më në zë të modës. Nëse do ta lejojë dhe i ati, Tom Cruise, sigurisht.

Ajo është fotografuar me një kombinim xhins të inspiruar nga vitet '90, një pulovër në tonet e portokallisë me rombe dhe një palë Converse All Star blu elektrike.

Sigurisht, evolucioni i saj në stil e bën shumë krenare mami Katie, 42 vjeç e cila në një intervistë për Elle Uk ka treguar se ato janë rritur së bashku dhe kanë një lidhje të thellë me njëra-tjetrën.

Image
Suri Cruise
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat