Jessie J me lot, performon pas abortit

Bota e Yjeve

Jessie J me lot, performon pas abortit

Nga: Bota sot Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 22:49
Jessie J

Jessie J shpërtheu në lot në skenë kur performoi një koncert intim në Los Anxhelos të mërkurën, disa orë pasi tregoi se kishte pësuar një abort.

Këngëtarja me zemër të thyer, mjekët i kishin thënë se nuk të ndjente më rrahje zemre.

Jessie tha se kurrë nuk ishte ndjerë më e vetmuar, pasi kishte humbur atë që do të ishte fëmija i saj i parë.

E veshur në të zeza, këngëtarja qau gjatë performancës së saj./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat