Kështu e kalon kohën e lirë Ariana

Bota e Yjeve

Kështu e kalon kohën e lirë Ariana

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 23:12
Arian

Ariana qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe të ndryshme për adhuruesit e saj.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një fotografi nga një lokal, ku shihet se po kalonë shumë mirë .

E veshur shumë bukur dhe flokët e lëshuara Ariana duket për bukuri.

Image
Image

 


Ndër të tjera, ajo gjithmonë është e buzëqeshur dhe shpërndanë shumë pozitivitet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat