Hailey Bieber mahnit me veshjen e saj

Bota e Yjeve

Hailey Bieber mahnit me veshjen e saj

Nga: Bota sot Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 17:40
Hailey Bieber

Hailey Bieber dhe Zoe Kravitz kanë dhënë një shfaqje senzacionale kur morën pjesë në Saint Laurent Rive Driote Art Basel në Miami Beach të hënën.

Supermodelja dhe aktorja vendosën të marrin pjesë në këtë event të modës.

E para kishte veshur një kostum të ndezur dhe e dyta një fustan të shkurtër seksi.

Të pranishëm ishin Olivia Rodrigo, modelja polake Anja Rubik dhe modelja holandeze Kiki Willems./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat