Kim dhe Kanye shfaqen bashkë

Bota e Yjeve

Kim dhe Kanye shfaqen bashkë

Nga: Bota sot Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 10:52
Kim Kardashian dhe Kanye West

Yjet festuan 'jetën dhe trashëgiminë' e Virgil Abloh duke marrë pjesë të martën në një prezantim të koleksionit të fundit të stilitit të modë Louis Vuitton.

Kim Kardashian dhe ish burri i saj Kanye Ëest të cilët ishin miq të ngushtë me Abloh dhe ishin ulur në rreshtin e parë të shfaqjes me vajzën e tyre North.

Ishte dalja e parë bashkë që kur Kanye deklaroi se Zoti do të gjente një mënyrë për tu ribahskuar me Kim pa ndarjes së tyre.

Ai kishte deklaruar se kishte bërë gabime si bashkëshort./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat