Vajza e Johnny Deep zhvishet, mahnit me linjat

Bota e Yjeve

Vajza e Johnny Deep zhvishet, mahnit me linjat

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 14:59

Lily Rose Depp ka ngritur temperaturat me xhirimet e saj të fundit.

Ajo ka bërë këto xhirime për numrin e fundit të reviztës Wonderland.

Aktorja ka treguar figurën e saj mahnitëse me një veshje shumë të shkurtër dhe një palë taka ngjyrë kafe.

Ajo është e bija e aktori Johnny Depp e cila ka shfaqur këmbët e saj të gjata me fundin e saj shumë të shkurtër./Bota sot

Image
Lily Rose Depp
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat