Ana Kabashi merr dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit

Bota e Yjeve

Ana Kabashi merr dozën e dytë të vaksinës kundër koronavirusit

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 17:58
Ana Kabashi

Ana Kabashi është mjaft e komentuar dhe krahas karrierës muzikore edhe jeta private e saj shpesh herë bëhet pjesë e medieve rozë.

Këngëtarja e njohur ndan pamje të shumta nga përditshmëria e saj, ashtu siç ka vepruar edhe së fundmi.

Përmes disa postimeve në InstaStory, Ana ka treguar se sot ka marrë edhe dozën e dytë të vaksinës kundër COVID-19.

Image
Ana Kabashi

“Duke shkuar për të marrë dozën e dytë të vaksinës”, ka shkruar Ana në mbishkrimin e një imazhi nga makina.

Image
Ana Kabashi

Ndërkohë, kujtojmë që Kabashi mbetet aktive me projekte muzikore, dhe ka sjellë disa të tillë edhe vitin që po lëmë pas.

Kënga e saj e fundit është “11/11”, që u publikua gjatë muajit nëntor dhe erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat