Kur Poem Blu e dëshmon të kundërtën për limonin

Bota e Yjeve

Kur Poem Blu e dëshmon të kundërtën për limonin

Më: 17 dhjetor 2021 Në ora: 14:44
Sara, Poem dhe Ledri

Pom Blu është vajza e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Ajo është njëri ndër fëmijët më të ëmbël, të cilën e shohim shpësh nëpër rrejtet socilale.

Sara ka shpërndarë një video të saj, ku shihet duke ngrën limon, por që nuk është se limoni e lë atë me shije të thartë por e ha sikur të ishte ndonjë gjë e ëmbël.

Image
Ledri, Poem dhe Sara

Në video dëgjohet Sara duke qeshur, me mënyrën se si Poema e konsumon limonin.

Kaq e ëmbl është saqë as limon nuk mund t’a ndalë ëmbëlsinë që e ka kjo vogëlushe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat