Ky është ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Bota e Yjeve

Ky është ish i dashuri i Beatrix Ramosajt

Më: 17 janar 2022 Në ora: 22:34
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është shndërruar në emrin më të lakuar në mediat rozë.

E kjo jo vetëm për shkak të famës si këngëtare por edhe pjesëmarrjes së saj në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë, Big Brother Vip.

Këngëtarja Ramosaj dita-ditës filloi të afrohej me Donald Veshaj me të cilin nuk vonuan dhe nisën një lidhje pavarësisht situatës që ky i fundit e kishte lënë raportin pezull me moderatoren Bora Zemani.

Trekëndëshi Donald-Bora-Beatrix po komentohet ende nga një pjesë e madhe e publikut duke u bërë tema më e përfolur momentalisht.

Por, para se të niste lidhjen me ishin e shoqes së saj Beatrix Ramosaj ka folur edhe përlidhjen që kishte pasur më herët me Ervi Cenollin.

Trixa e zbuloi se me të ka vallëzuar gjatë pjesëmarrjes së saj në programin “Dancing with the Stars”.

Çifti kanë qenë të lidhur për tre vite, madje Beatrix i kishte dedikuar edhe një tatuazh me mbishkrim “Forever”.

Image
Beatrix dhe ish i dashuri
Image
Beatrix dhe ish i dashuri
Image
Beatrix dhe ish i dashuri
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat