Florjan Binaj ironizon konkurrentët e “BB VIP”

Bota e Yjeve

Florjan Binaj ironizon konkurrentët e “BB VIP”

Më: 19 janar 2022 Në ora: 14:26
Florjan Binaj

Emisioni “Big Brother VIP Albania” tashmë ka kaluar pritshmëritë e shikueshmërisë, duke u kthyer në kryefjalën e portaleve dhe të diskutimeve të të gjithë shqiptarëve.

Edhe aktori i humorit Florjan Binaj duket sikur i ka ndjekur polemikat dhe dinamikat e shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri dhe ka vendosur të japë komentin e tij për banorët.

Me anë të një ‘story’ të postuar në llogarinë e tij të “Instagram”, ai ka ironizuar haptazi konkurrentët, duke thënë se fama e tyre është ‘rastësi’.

Postimi i plotë:

Ti smë the

Atë që të thash

Kur e pash që më pe

E pe që të pash

 

Unë sta them

Atë që ta thash

Se më the ca më the

E të thash ca të thash

 

Pusho ti! Pusho

Arbana? Arbana?

Skam pa ca kom thon

Se tash i nigjova të tana


Muhabete aq boshe, sa duket sikur fama ka qenë rastësi

Aktori i emisionit “Portokalli” ka postuar gjithashtu një deklaratë tjetër ironizuese. Ai i referohet edhe ngjarjes së ndodhur së fundmi në shtëpi, ku banorët u dënuan për shkak të mungesës së rregullit dhe higjenes.

Lidhur me këtë situatë, ai ka shkruar:

“Nëse shkon në një banjo të pastër dhe e le sic e gjete, TI NUK JE VIP”

Image
Insta
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat