Efi i tregon Mevlanit si e ka tradhtuar i dashuri

Bota e Yjeve

Efi i tregon Mevlanit si e ka tradhtuar i dashuri

Më: 19 janar 2022 Në ora: 15:43
Efi

Efi është njëera ndër femrat në të bukura në”Përputhen”.

Ajo me raste zgjedh të flas për jetën e saj private dhe këtë herë ka folur me Mevlanin.

Efi I ka treguar se çfarë i mungonte asaj dhe mënyrën se si është ndjerë me personin që ka pasur në krahë.

Image
Efi

“Jam tradhtuar. Më ka munguar ai respekti! Ndërsa lidhja tjetër mbaroi , sepse nuk u përputhën karakteret, nuk shkoi siç duhet jo për mungesë respekti. Kur më kanë tradhtuar kam qenë e vogël dhe nuk i kuptoja gjërat mirë. E kam falur disa herë, sepse e shihja si diçka që hë se nuk do e bëj më, nuk e merrja si mos respekt ndaj meje. E lidh dhe me faktin që e kam dashur, por më shumë me moshën që se kam kuptuar“.- tregoi ajo.

Image
Efi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat