Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë

Bota e Yjeve

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 15:51
Genta me burrë

Këngëtarja, Genta Ismajli ka disa ditë që është bërë nënë.

Ajo dhe i dashuri i saj Huseyin Usta janë bërë prindër të një vajze dhe një djali.

Një burim i afërt me këngëtaren, ka thënë për mediumin Koha së këngëtarja ka disa ditë që ka lindur, madje ajo është shumë mirë së bashku më binjakët e saj.

Image
Genta me burrë

Ky burim gjithashtu thekson, së këngëtarja së bashku me Ustan kanë vendosur t’i mbajnë fëmijët larg mediave, duke mos ekspozuar asgjë.

“Genta po mundohet t’i mbajt fëmijët sa më larg mediave. Fokusi i saj momental është tek kënga që ajo ka publiku, këngë kjo që është realizuar kohë më parë gjatë shtatzënisë se saj. Ajo dhe fëmijët kanë një shëndet shumë të mirë për momentin”, tha burimi i afërt me këngëtaren.

Burimi gjithashtu tha së kënga që sapo është publikuar është realizuar gjatë shtatzanisë së këngëtares.

Image
Genta me burrë
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat