Më në fund, Beatrix thyen heshtjen

Bota e Yjeve

Më në fund, Beatrix thyen heshtjen

Më: 25 janar 2022 Në ora: 18:34
Beatrix Ramosaj, Donald Veshaj

Pas dita ditëve larg syrit të publikut dhe rrjeteve sociale, Beatrix Ramosaj u lajmërua para pak minutash.

Ajo përmes dy fotografive në Instagram shpjegoi se ka nevojë edhe për pak kohë ta gjejë gravitetin dhe kërkoi falje nga të gjithë për mos-përgjigjen në mesazhe.

Tutje artistja tha se Donaldin po e ndjek nga jashtë dhe është tifozja e tij e parë.

Ajo s’nguroi të flasë edhe për lidhjen me të dhe si është parë nga jashtë.

Lexoni deklaratën e plotë.

Image
Deklarata
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat