Stili interesant i Rihhanës

Bota e Yjeve

Stili interesant i Rihhanës

Nga: Bota sot Më: 27 janar 2022 Në ora: 13:39
Rihanna

Rihanna shfaqi figurën e saj fantastike, kur bëri një udhëtim në një dyqan këpucësh në New York City të mërkurën në mbrëmje.

Pas një ansambli ngjyrë portokalli, ajo u shfaq në Manhattan me një veshje tjetër.

Rihanna u pë për herë të parë në Flight Club, përpara se të dilte në rrugët e ftohta të Big Apple për një shëtitje si e vetme gjatë dimrit.

Ajo kishte veshur edhe një palë taka ngjyrë metali./Bota sot

Image
Rihanna
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat