Beatrix Ramosaj arrin tjetër sukses

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj arrin tjetër sukses

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 10:53
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuar në media.

Kjo pasi ajo pas daljes është ‘bombarduar’ me komente nga fansat e saj pas historisë me Donald Veshaj.

Mirëpo për këtë histori ajo ka realizuar këngën “Faj”, e cila është pëlqyer nga fansat.

Kënga ka arritur suksese ku vetëm një javë nga lansimi ka marrë mbi dy milionë klikime në ‘Youtube”.

Për këtë gjë ajo ka falënderuar fansat duke thënë së përulët para respektit të tyre dhe dashurisë që po japin për të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat