Rita Ora shfaqet tejet seksi

Bota e Yjeve

Rita Ora shfaqet tejet seksi

Më: 28 shkurt 2022 Në ora: 09:21
Rita Ora

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, i bëri për vete fansat e saj të shtunën, ndërsa ndau me ta një sërë fotografish në rrjetin social Instagram, gjatë qëndrimit të saj në Milano për Javën e Modës.

Këngëtarja 31-vjeçare dukej sensacionale e veshur me një fustan të shkurtër në ngjyrë të kaltër, që i nxirrte në pah këmbët e saj tepër të tonifikuara, shkruan DailyMail.

Veshja e saj ngjitej në figurën e saj trupore të hollë, teksa kishte një pjesë të zbukuruar me gurë të çmuar në fund të fustanit.

Duke pozuar pranë tavolinave të një restoranti, ylli me origjinë shqiptare u kujdes që të merrte poza atraktive para kamerës.

Image
Rita Ora
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat