Rina Balaj nuk i ndahet Greqisë

Bota e Yjeve

Rina Balaj nuk i ndahet Greqisë

Më: 18 prill 2022 Në ora: 23:46
Rina Balaj

Rina Balaj vazhdon të jetë një vizitore e rregullt e Greqisë. 

Këngëtarja shqiptare që nga viti i kaluar e viziton Greqinë, ku shfaqet në vendet më turistike dhe historike të këtij vendi. 

Gjatë ditës së sotme ajo është parë duke bërë foto në Tempullin e Poseidonit, në Athinë që gjendet në Kepin Sounion. 

“Nuk tërhiqem nga gjërat e këqija”, ka shkruar Rina. 

Kujtojmë se Poseidoni në mitologjinë greke konsiderohet “Perëndia e Detit”. Kepi është konsideruar gjithmonë si themeluesi i marinës detare në botë, por edhe bazë për zhvillimin e tregtisë në mes të vendeve.

Image
Rina Balaj
Image
Rina Balaj
Image
Rina Balaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat