Beatrix surprizohet nga ky person

Bota e Yjeve

Beatrix surprizohet nga ky person

Më: 20 prill 2022 Në ora: 16:50
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj tanimë është një nga emrat më të përmendur në mediat rozë.

Historia e dashurisë që nisi në Big Brother Vip, me Donald Veshajn bëri që Trixa të komentohet kudo në rrjetet sociale.

Mirëpo, lidhja e tyre mori fund pas mbarimit të formatit. Madje, Donaldi në deklaratën e tij tha se kapitullin me këngëtaren e ka mbyllur.

Sidoqoftë, Trixa vazhdon të mbetet e përlqyer për fansat të cilët shpesh edhe e surprizojnë me dhurata të ndryshme.

Ngjashëm ka vepruar një fanse të cilën Trixa nuk hezitoi ta shprëndajë në instastorie.

Image
Beatrix Ramosaj/Instagram

Përndryshe, Trixa para pak ditësh ka publikuar këngën “Ma shumë se ti”, në bashkëpunim me Dj Geek.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat