Arta Nitaj ekspozon format trupore bashkë me bukuritë e Zanzibarit 

Bota e Yjeve

Arta Nitaj ekspozon format trupore bashkë me bukuritë e Zanzibarit 

Më: 10 maj 2022 Në ora: 07:00
Arta Nitaj

Arta Nitaj ka shfaqur sonte asetet e saj të bukura bashkë me bukuritë e Zanzibarit 

Aktorja dhe modelja shqiptare, Arta Nitaj ka vazhduar që të vizitojë vende të bukura turistike. 

Kësaj radhe ajo është ndalur në Zanzibar të Tanzanisë, ku ka postuar një fotosesion në bikine me ngjyra të ndryshme, laramane që përshtaten edhe me kulturën afrikane të këtij vendi. 

Në bazë të lokacionit të etiketuar, ajo ka treguar se ndodhet në ‘Gabi Beach Zanzi’ që ndodhet në Kiwengwa (një fshat në ishullin tanzanian, Unguja, pjesë e Zanzibarit).

Gjatë paradites është thënë se ajo është duke pushuar në ishullin private të Bill Gates, por që duket se lajmi është demantuar nga vet bukuroshja pasi që ka treguar lokacionin e saj.

Image
Arta Nitaj
Image
Arta Nitaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat