Dua Lipa uron motrën për ditëlindjen e 21-të

Bota e Yjeve

Dua Lipa uron motrën për ditëlindjen e 21-të

Më: 14 maj 2022 Në ora: 15:10
Dua Lipa dhe motra e saj

Ditën e sotme (e shtunë) feston ditëlindjen motra e Dua Lipës, modelja Rina Lipa.

Kjo e fundit kremton përvjetorin e 21-të të lindjes, ndërkohë që nuk kanë munguar urimet e veçanta nga miqtë e familjarët.

Një të tillë ia ka bërë edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, e cila në një postim ka përzgjedhur disa imazhe të tyre të përbashkëta.

“Urime ditëlindjen për dritën e jetës time, motrën time Rina Lipa. Të dua të dua të dua 21”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë përkrah fotografive.

Image
Dua Lipa dhe motra e saj

Në hapësirën për komente kanë vërshuar urimet për Rinën, e cila prej disa vitesh është bërë pjesë e tregut ndërkombëtar me paraqitjen nëpër pasarela të ndryshme.

Rina gjithashtu në vitin që lamë pas u raportua se është bërë imazh i fushatës reklamuese të pijes “Coca-Cola”.

Image
Dua Lipa dhe motra e saj

E njëjta në vitin 2019 duhet theksuar se iu bashkua kompanisë së modës “Nasty Gal”.

Përveç Rinës, Dua ka edhe një vëlla më të vogël të quajtur Gjin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat