Roberti dhe Laureta po e shijojnë romancën e tyre

Bota e Yjeve

Roberti dhe Laureta po e shijojnë romancën e tyre

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 21:50
Roberti dhe Laureta

Robert Berisha dhe e dashur e tij, Laureta Maqedonci, janë duke kaluar çaste të bukura së bashku, disa prej të cilave i ndajnë me fansat në rrjetet sociale.

Çifti i ri kanë ardhur me të tjera poza të përbashkëta, të cilat i kanë shpërndarë në profilet respektive në rrjetet sociale.

Njëherësh, këto ditë, dyshja kanë shpërndarë edhe fotografi individuale duke vënë në plan të parë figurën trupore.

Image

 

Kujtojmë që lidhja e tyre u bë e ditur vetëm pak muaj më parë dhe u konfirmua nga muzikanti, i cili së fundmi është duke e bërë për mrekulli edhe rolin e moderatorit.

Image

 

Ndryshe, Roberti ka qenë i martuar me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën janë prindër të vajzës Renee. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat