Të gjithë fustanet që Manuela Arcuri ndërroi gjatë dasmës

Bota e Yjeve

Të gjithë fustanet që Manuela Arcuri ndërroi gjatë dasmës

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 08:26
Manuela Arcuri

Në dasmën e mbajtur më 22 korrik, Manuela Arcuri ka ndërruar tre fustane nusërie gjatë festës.

I pari ishte për ceremoninë, nga atelieja Celli, me një dekolte të thellë dhe një fund të gjerë.

Të dytin e veshi gjatë festimeve me shije retro.

Ndërsa i treti, i rezervuar për prerjen e tortës, dukej paksa sensual me të çara dhe transparent.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat