Luana Vjollca provokon me dekoltenë e hapur

Bota e Yjeve

Luana Vjollca provokon me dekoltenë e hapur

Më: 29 korrik 2022 Në ora: 23:43
Luana Vjollca

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë.

Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila merr vëmendje me çdo paraqitje që bën.

As këtë herë nuk ishte më ndryshe, kur ajo solli imazhe të reja për mbi dy milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Image
Luana Vjollca

Luana shkëlqen në foto e reja teksa përveç veshjes me stil në fokus ishin edhe linjat tërheqëse të turpit për të cilat komentohet vazhdimisht.

E veshur me një bluzë të zezë me dekolte të hapur të kombinuar me një minifund me ngjyra zi dhe bardhë, bukuroshja e ekraneve vendosi edhe disa aksesor ari për të kompletuar ‘look’-un e saj.

Image
Luana Vjollca

Me një makijazh të theksuar dhe buzë të kuqe, Luana la flokët të lëshuara mbi super teksa dukej tejet atraktive.

Ndryshe, kujtojmë që së fundmi Luana publikoj bashkëpunimin me artistin me famë botërore Rayvannyn “Pele pele”.

Projekti po pritet mirë dhe deri më tani ka kaluar shifrën mbi 700 mijë klikimeve në kanalin e “YouTube”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat