Dua Lipa viziton Manifestën

Bota e Yjeve

Dua Lipa viziton Manifestën

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 11:56
Dua Lipa

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa pas përfundimit të Sunny Hillit, ka bërë një vizitë në bienalën Manifesta.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes postimeve në rrjetin social, Instagram.

Ndryshe, ky aktivitet kulturor po mbahet në Kosovë.

Image
Foto e postuar nga Dua Lipa

Ai i ka sjellë edhe shumë vizitorë nga vendet e huaja.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat