Rikthehet Bora Zemani: U përputha prapë me “Për’puthen”

Bota e Yjeve

Rikthehet Bora Zemani: U përputha prapë me “Për’puthen”

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 19:11
Bora Zemani

Bora Zemani është rikthyer sërish si moderatore në “Për’puthen”.

Ajo ka postuar imazhe nga skena e programit.

“U përputha prapë me Për’puthen”, ka shkruar ajo krah imazheve.

Image
Bora Zemani

Të shumta ishin urimet e rikthimit të saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat