Butrint Imeri thotë se është gati për tu martuar

Bota e Yjeve

Butrint Imeri thotë se është gati për tu martuar

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 06:54
Butrint Imeri me një modele

Ai është një nga djemtë më të kërkuar të showbizit shqiptar. 

Por, Butrint Imeri ka në plan që një ditë të martohet dhe kjo mund të mos jetë shumë larg. 

Mes aludimeve për lidhjen e re, këngëtari ka bërë së fundmi një postim ngacmues në Instagram. 

Vëllai i Butrintit është martuar së fundmi dhe ai ka ndarë foto e video të shumta në mediat sociale.

Mes tyre edhe një foto me lulet e nuses duke shkruar: “Mu lëshua rendi për nuse”. 

Image
Butrint Imeri

Kujtojmë se ai së fundmi është përfolur për një lidhje me një modele të huaj. Këngëtari ka publikuar disa foto me të, duke mos sqaruar raportin e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat