Atentat ndaj një 34-vjeçari shqiptar në Greqi, policia: Kishte të shkuar të errët

Diaspora

Atentat ndaj një 34-vjeçari shqiptar në Greqi, policia: Kishte të shkuar të errët

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 16:33
Foto ilustrim

Detaje të reja kanë dalë nga plagosje e ndodhur mëngjesin e të dielës në Greqi. Raportohet se personit të cilit iu bë atentat ishte nga Shqipëria.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari i cili momentalisht ndodhet në spital, është i moshës 34-vjeçare.

I riu i plagosur kishte një të shkuar me rekorde kriminale në Greqi.

Dyshohet se shkak i plagosjes të jenë bërë konfliktet për pazare droge dhe larje hesapesh mes bandave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat