Shqiptari në Greqi del në rrugë dhe nis të hapë zjarr

Diaspora

Shqiptari në Greqi del në rrugë dhe nis të hapë zjarr

Më: 9 janar 2022 Në ora: 09:50
Ilustrim

Policia në një lagje të Athinës është mobilizuar pasi një burrë doli nga apartamenti i tij në rrugën Ephesus dhe nisi të hapte zjarr.

Sipas raportimeve të mediave në vend bëhet fjalë për një person me origjinë shqiptare.

Burri ndodhet aktualisht i “ngujuar” në apartamentin e tij.

Forca të shumta policore kanë rrethuar zonën ndërsa një negociator po mundohet që ta bindë që të dorëzohet. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat