Arratiset nga burgu i riu shqiptar, alarmohet policia në Athinë

Diaspora

Arratiset nga burgu i riu shqiptar, alarmohet policia në Athinë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 19:44
Foto ilustrim

Një i ri shqiptar është arratisur nga qelia e tij në Akropoli të Athinës.

Mediat greke raportojnë se i riu shqiptar ka mundur të largohet duke alarmuar kështu policinë e Akrapolit.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat i arrestuari ka mundur të ikë. Ndërkohë policia ka publikuar edhe fotot e të riut shqiptar ndërsa është vënë në ndjekje të tij.

Sipas policisë është çështje ore për ndalimin e të riut të arratisur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat